Eng

25

Унікальний досвід співпраці університету з ГО Центр освіти дорослих

Про плідну співпрацю ПУЕТ з ГО Центр освіти дорослих та унікальний досвід говорили на одному з останніх ректоратів.

Беззаперечним є той факт, що освітня діяльність ПУЕТ з різними віковими групами – пріоритетний напрямок розвитку ЗВО, адже концепція «Освіта продовж життя» активно реалізуються науково-педагогічним колективом університету.

Одним із найуспішніших проєктів – співпраця з ГО Центр освіти дорослих, завдяки якому 1150 слухачів отримали освітні послуги у 2019 – 2020 р. коштом фінансування DVV International.

Головною метою співпраці є створення на базі університету сприятливого середовища особистісного та професійного розвитку дорослих осіб, які прагнуть опанувати нові компетентності та удосконалювати наявні професійні навички.

Унікальність проєкту полягає в тому, що в Україні діє лише 5 подібних (за підтримки DVV International) і лише 2 з них (в Полтаві та Сумах) мають тісну співпрацю з університетами.

Для слухачів ЦОД на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» для проведення тренінгових занять надаються спеціалізовані аудиторії, для проведення тренінгів з ІТ-компетентностей – комп’ютерні класи та лабораторії. 

У зв’язку з світовою пандемією та переходом освітнього процесу в online коштом проєкту у липні 2020 року обладнано 2 дистанційні студії.

Крім цього, придбана інтерактивна дошка і закуплено фасилітаційну дошку для виїзних тренінгів та роботи тренера в аудиторії.

Розроблено та адаптовано під слухачів ЦОД 61 курс: як короткострокові (4,8 години) так й довгострокові (16,32 години) тренінгові програми. 

Всі тренінгові програми умовно можна поділити на наступні категорії:

  • програми розвитку особистості;
  • курси психологічної направленості;
  • громадянська освіта;
  • програми свідомого споживача;
  • інтеграційно-адаптаційний курс для людей з особливими потребами.

Отже, вітаємо наших партнерів з чудовою роботою та результатами, що захоплюють.

Бажаємо наснаги та енергії на втілення в життя найамбітніших задумів.

24
БІЛЬШЕ НОВИН