Eng
78

Університет готується до НМТ

14 березня 2024 року стартувала реєстрація майбутніх абітурієнтів на Національний мультипредметний тест (НМТ). Цьогоріч він буде складатися з чотирьох шкільних предметів: трьох обов’язкових (українська мова, математика та історія України) і одного за вибором (фізика, хімія, українська література та інші). Враховуючи щільність повітряних тривог і їх тривалість, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) влітку минулого року виступив з ініціативою проведення НМТ у захищених від ракетно-бомбових загроз укриттях. Мета – створити безпечні для дітей умови, які б дали їм можливість зосередитися на вирішенні тестових завдань.

Під головуванням заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антона Чубенка відбулася нарада відповідальних за підготовку центрів проведення НМТ на Полтавщині. У ній взяли участь керівник ХРЦОЯО Олександр Сидоренко, директор департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський, міські голови чи їх заступники, керівники відділень освіти з міських та сільських територіальних громад, ректори закладів вищої освіти.

Учасники наради обговорили актуальні питання облаштування центрів НМТ, забезпечення їх комп’ютерною технікою, стабільним енергопостачанням та інтернетом, дотримання санітарно-гігієнічних норм, і головне – безпеки.

БІЛЬШЕ НОВИН