Eng

25

Університет третього віку! 06.03.2021

06.03.2021 слухачі Університету третього віку мали чудову нагоду на кураторській годині відвідати персональну фотовиставку нашого земляка, відомого фотохудожника та слухача УТВ Володимира Сергійовича Короткова, яка розташована  в загальній читальній залі  ПУЕТ.

Фотовиставка присвячена нашій чарівній Полтаві. Світлини Володимира Сергійовича відображають неперевершені краєвиди Полтави з її архітектурними ансамблями та історичними пам’ятками. На фотознімках  оживає природа парків та скверів нашого рідного міста, архітектурні пейзажі приваблюють вишуканістю форм та надзвичайною оригінальністю, яку глядач відкриває для себе в іншому, невідомому раніше,  ракурсі.  У кожній фотографії відчувається трепетна любов автора до нашої красуні Полтави.

Слухачі Університету третього віку мали змогу не лише милуватися світлинами, а й поспілкуватися з цією надзвичайно талановитою людиною, розпитати про його творчий шлях, плани, що його надихає та звідки черпає наснагу до улюбленої справи. Володимир Сергійович із задоволенням відповідав на запитання та дещо привідкрив лаштунки таємниці фотозйомки.  Слухачі проявили неабияку зацікавленість до його робіт, щиро подякували за натхненну працю та побажали подальших успіхів.

Так як кураторська година проходила напередодні жіночого свята 8 Березня, ректор університету Олексій Олексійович Нестуля та керівник проєкту «Університет третього віку» Світлана Іванівна Нестуля привітали слухачок із Міжнародним жіночим днем та побажали їм величезного жіночого щастя, любові, добра, блиску в очах, упевненості й душевного спокою. 

68
БІЛЬШЕ НОВИН