Eng

Університет узяв участь у сьомій всесвітній STEM Discovery Campaign – 2022

Сьогодні підготовка майбутніх кадрів, навчання та виховання, самоосвіта, оволодіння новими видами діяльності у суміжних дисциплінах є одним із пріоритетних напрямків в освіті. Така увага пов’язана не лише з діджиталізацією суспільства та впровадження “цифри” в освітній процес, а й з прагнення нашої держави бути провідною високотехнологічною країною з конкурентоспроможними фахівцями. Цьому сприяє активний та впевнений поступ у впровадженні STEAM-технологій в освіту України.

У квітні місяці цього року в світі проходила сьома Кампанія «STEM-відкриття» (STEM Discovery Campaign). 45 країн долучилися до заходів з популяризації технологій STEM-освіти, проводячи власні івенти, спрямовані на підвищення обізнаності студентів, учнів та освітян, роблячи STEM доступним для кожного. У цьому році серед учасників були громадські організації, школи, бібліотеки та заклади вищої освіти.

Два заклади Полтави долучились до цього світового дійства: Міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради та Полтавський університет економіки і торгівлі.

І це не дивно, адже наш університет систематично спрямовує свою діяльність на популяризацію новітніх освітніх технологій, серед яких STEAM приділяється особлива увага. Підтвердженням цього стало відкриття першої в Україні магістерської програми «Освітня робототехніка», викладання дисципліни за вибором «Технології STEAM-освіти», та викладання курсу «Впровадження STEAM в освітньому середовищі: проблеми та їх вирішення» в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації. Сприяє впровадженню STEAM функціонування в університеті Лабораторії робототехніки та Тренінгового центру з мобільно робототехніки (за що ми вдячні нашим друзям – компанії «2d3d»).

Університетом протягом навчального року проводились численні заходи, присвячені технологіям STEAM-освіти, серед яких тренінги, майстер-класи, віртуальні івенти тощо. Підписанням угоди про співпрацю між університетом та Міжшкільним ресурсним центром Полтави ми підтвердили своє прагнення стати провідним майданчиком із науково-методичного забезпечення впровадження STEAM в регіоні. Ця співпраця вже найближчим часом ряснітиме плідними ужинками.

БІЛЬШЕ НОВИН