Eng

45

УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

Вік навчанню не заважає! Це щосуботи доводять своїм власним прикладом слухачі «Університету третього віку». Другого березня більше 200 осіб, що навчаються на другому курсі, відвідали заняття за напрямами, які їм були запропоновані колективом досвідчених викладачів. Кожен вирішує продовжити навчатися у поважному віці з різних причин: хтось прагне до саморозвитку, хтось скористався шансом отримати нові знання та уміння (наприклад, опанувати комп’ютер, оволодіти англійською мовою, краще зорієнтуватися у сучасному маркуванні товарів та ін.), хтось працював і навчався все своє життя (до університету вступило багато учителів, які сьогодні є пенсіонерами) і тому просто підтримує свій звичайний спосіб життя.

Судячи зі спілкування з нашими шановними слухачами, а також з їх дисциплінованості у відвідуванні занять, можемо впевнено говорити, що в рамках проекту «Університет третього віку» вони отримують те, на що сподівалися. Але найбільше тішить те тепло і навіть дружба, які, завдяки проекту, виникли між раніше незнайомими людьми різних поколінь, об’єднали їх.

Цієї суботи приємною несподіванкою для всіх слухачів стала поява на кураторській годині кожної групи ректора Полтавського університету економіки і торгівлі, проф. О.О. Нестулі. Він разом із студентами-волонтерами привітав жінок-слухачок Університету третього віку з початком весни. Побажав їм напередодні свята 8 березня здоров’я, щастя, любові, добра та успіхів в усіх справах!

БІЛЬШЕ НОВИН