Eng
76

Урочистості з нагоди 100-річчя Гейдара Алієва

Ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, д.і.н., професор Олексій Олексійович Нестуля на запрошення Почесного консульства Азербайджанської Республіки в місті Харків взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва.

У своїй промові ректор ПУЕТ підкреслив внесок загальногонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва для майбутніх поколінь та згадав про діяльність освітньо-культурного Азербайджанського центру ПУЕТ і дружні стосунки з азербайджанською діаспорою Полтави.

З музичним подарунком для присутніх виступила доцентка кафедри менеджменту ПУЕТ Яніна Барибіна, яка є учасницею проєкту освітнього обміну викладачів та студентів з Бакинським словʼянським університетом.

Участь в урочистостях взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Сеймур Мардалієв, Радник Посольства Сабір Рзаєв, Перший секретар Посольства Наміг Ніфтуллаєв, Почесний консул Азербайджанської Республіки в місті Харків Афган Салманов, представники обласної військової адміністрації, обласної та міської ради, члени азербайджанської діаспори, громадськість.

Захід відвідали студенти спеціальностей “Менеджмент”, “Маркетинг” та “Міжнародні економічні відносини” Полтавського університету економіки і торгівлі.

Такі події дозволяють на практиці зрозуміти важливість кроскультурних комунікацій та налагоджувати майбутні партнерства.

БІЛЬШЕ НОВИН