Eng
39

Урок з англійської мови в 11-му класі КЗ Полтавськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11

11 квітня 2024 року студенти групи Філ б-21 Бутов Максим, Чуйко Діана й Чуль Світлана (ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська») провели урок з англійської мови в 11-му класі Комунального закладу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області.

Під час проведення заходу здобувачі вищої освіти мали змогу перевірити теоретичні знання, здобуті в Полтавському університеті економіки і торгівлі, як викладачі-тьютори. Майбутні філологи запропонували учням тему заняття «Складнощі побутового перекладу» та підготували відповідні вправи для закріплення теоретичного матеріалу.

Протягом заходу студенти-філологи надавали консультації і пояснювали методологічні підходи для здійснення адекватного перекладу нестандартних речень, а також невеликих текстів з англійської на українську мову. Одинадцятикласники активно виконували поставлені завдання та демонстрували зворотній зв’язок із майбутніми фахівцями з перекладу.

Професорсько-викладацький склад кафедри української, іноземних мов та перекладу Полтавського університету економіки і торгівлі висловлює особливу подяку вчителям англійської мови Комунального закладу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області за активну участь у цьому цікавому перекладацькому заході.

Співпраця між університетом і школою дає можливість майбутнім філологам набути практичного досвіду, а учням – покращити свої навички перекладу та розширити знання з англійської мови.

https://www.facebook.com/share/p/cKqoJUXYLbpB68LQ/

БІЛЬШЕ НОВИН