Eng
31

«Усе в шоколаді: як вибрати якісний та безпечний продукт»

На прикінці року в рамках профорієнтаційної роботи зі студентами Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу було проведено віртуальну ділову гру «Усе в шоколаді: як вибрати смачний та безпечний продукт».

Студенти 3 курсу Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу разом зі студентами групи ЕМС-31 Полтавського університету економіки і торгівлі спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність розв’язували практичні завдання щодо особливостей маркування шоколаду та шоколадних виробів, проаналізували критерії споживчого вибору й безпечності шоколаду та провели дегустаційну оцінку зразків.

Під час гри до обговорення теоретичних питань та виконання практичних завдань долучились доценти кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Горячова О. О. та Офіленко Н. О.

Студенти із зацікавленістю сприйняли оригінальну форму проведення занять у вигляді віртуальної гри, дізнались цікаву інформацію про шоколадні вироби, активно долучились до виконання завдань та із задоволенням посмакували шоколадом.

БІЛЬШЕ НОВИН