Eng

27

В ПУЕТ з презентацією міжнародних професійних стажувань завітали представники туристичного оператора «TEZ TOUR».

31 жовтня 2019 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ПУЕТ) в рамках презентаційної кампанії можливостей міжнародних професійних стажувань із візитом перебували представники туристичного оператора «TEZ TOUR».

Представники компанії Левент Мутлу (заступник генерального директора), Тевфік Сариджаєр (виконавчий директор) та Хасан Озер (регіональний директор) зустрілися з ректором університету Нестулею О. О. та представниками міжнародного науково-освітнього центру Перегудою Ю. В. та Писаренко Т. В., у ході чого було обговорено основні напрями й умови співпраці з організації стажування студентів ПУЕТ у 2020 р.

Для шановних гостей було організовано екскурсію університетом, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою ПУЕТ, а саме з культурно-освітніми центрами, стартап-клубом YEP, криміналістичною лабораторією, відеостудіями та іншими структурними підрозділами. 

Головною подією цього дня стала зустріч представників туристичного оператора «TEZ TOUR»  зі студентами ПУЕТ. Левент Мутлу презентував відеоролик про діяльність ТО «TEZ TOUR», розповів про особливості роботи трансферного, готельного та екскурсійного гідів, а також вимоги про кандидатів під час відбору для проходження літнього стажування.

65
БІЛЬШЕ НОВИН