Eng
378

В Україні стартував проєкт щодо реінтеграції ветеранів та ветеранок через освітні можливості

Зусилля у сфері соціального відновлення військових в Україні отримали новий імпульс завдяки проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей.

Головною метою проєкту є створення умов для успішної адаптації та інтеграції ветеранів, ветеранок та їхніх родин у цивільне життя через підвищення професійних знань і соціальних навичок, посилення конкурентоспроможності на ринку праці.

Проєкт реалізується спільно з партнерськими організаціями, Центрами навчання та освіти дорослих (ЦНОД), у 7 регіонах України. Цільовою аудиторією є ветерани/ветеранки та члени їхніх сімей.

Команда DVV International Ukraine спільно з партнерськими ЦНОД планує провести аналіз та мапування наявних послуг у регіонах для ветеранів та ветеранок, що дозволить забезпечити їх оптимальну підтримку. Ветерани, ветеранки, а також члени їх сімей зможуть пройти освітні навчальні курси за різними темами, отримати індивідуальні та групові консультації юридичного, психологічного, професійного та бізнес-спрямування на базі локальних ЦНОД.

У Полтаві проєкт реалізує ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” в Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ за адресою Івана Банка, 3, кабінет 102. Контактний телефон для додаткової інформації +38 095 873 96 13.

В рамках проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International Ukraine) проводить конкурс для ветеранів, ветеранок та членів їх родин на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу.

У Полтаві 28 листопада в Дія.Бізнес І Полтава було проведено бізнес-інтенсив з відкриття власної справи та масштабування діючого бізнесу, після проходження якого учасники зможуть подати заявку на отримання бізнес-гранту для відкриття власної справи у розмірі до 10 000 євро.

Бізнес-інтенсив у рамках Меморандуму підписаного між Полтавським університетом економіки і торгівлі (ПУЕТ), Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Захисників україни Коловорот Ареїв» (ГС «БАЗУКА»), Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» та Громадська організація «Центр освіти дорослих Полтавщини».

Захід відкрив Тарас Лелюх. Виконавчий директор ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» Світлана Нестуля ознайомила учасників з освітніми можливостями та консультаціями у проєкті. Команда проєкту Лілія Матвійчук , Анастасія Болдар і Володимир Шкребела коротко проінформували про перші навчальні програми, що стартують у 2023 році для ветеранів, ветеранок та членів їх родин. Тренери та бізнес консультанти Вита Рекотова та Світлана Туль провели 8-годинний бізнес-інтенсив.

Проєкт «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей» реалізується ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, Центр Освіти Дорослих м.Полтава у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

БІЛЬШЕ НОВИН