Eng
44

Вдячні за системну підтримку від Міністерства освіти і науки України!

Триває цикл нарад Міністерства освіти і науки України з надання підтримки закладам фахової передвищої, вищої освіти з організації завершення навчального року. Цього разу, 3 травня 2022 року, Шаровим Олегом Ігоровичем для відповідальних за організацію освітнього процесу в закладах, що здійснюють підготовку за освітніми ступенями фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра, магістра усіх форм власності та сфер управління були надані відповіді на питання щодо особливостей функціонування ЄДЕБО в умовах воєнного часу.

Зміни до форм дипломів про освіту та додатків до них в умовах воєнного стану не передбачаються. Термін створення (формування) замовлення на виготовлення документів про освіту для випускників в системі ЄДЕБО залишається незмінним – 30 днів.

Наголошено, що в найближчий термін очікуються остаточні документи щодо порядку проведення вступної кампанії 2022 року. Також, запропоновано чекати детального роз’яснення щодо Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року №481 «Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану» (https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-organizaciyi-roboti-pracivnikiv-subyektiv-gospodaryuvannya-derzhavnogo-sektoru-ekonomiki-na-period-voyennogo-stanu-481).

Фокус наради було зосереджено на закладах фахової передвищої освіти.

Слава Україні! Героям Слава!

1739
БІЛЬШЕ НОВИН