Eng

33

Вебінар “Інструменти для інтерактивного навчання”

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ”, запрошують на вебінар “Інструменти для інтерактивного навчання”.

Коли: 25 лютого 2022

Час: 16:30

Де: Платформа “Зум”

Про подію:

На вебінарі ви отримаєте практичний досвід використання технологій у класі. Ви дізнаєтесь про наявні онлайн платформи та як їх можна застосувати для навчання та викладання. Під час тренінгу ви будете використовувати свій телефон – це допоможе краще зрозуміти досвід студента, а також побачити як виглядає використання інтерактивних інструментів з точки зору викладача. У проміжках між демонстраціями ви матимете змогу обговорити потенційні проблеми та отримати ідеї щодо того, як творчо використовувати представлені інструменти у викладанні.

Про лекторку:

Ірина Сабат наразі закінчує докторантуру з економіки в Університеті NOVA (Лісабон, Португалія). Вона має понад шість років досвіду викладання предметів з економіки для студентів та аспірантів як викладачка Фундації Викладачів CERGE-EI. З 2015 року входить до складу команди науковців зі сфери економічних наук у Празі та забезпечує педагогічну підготовку викладачів. Пані Ірина є помічницею інструктора на курсах для викладачів, що проводяться щорічно в Празі, та проводить курси підвищення кваліфікації для викладачів у регіоні Центральної та Східної Європи.

Ірина також бере участь у дослідженні та розробці навчальних матеріалів, спеціалізується на ефективному використанні інтерактивних засобів навчання та на викладанні дистанційних курсів. Її власний досвід викладання базується на використанні принципів з педагогічних курсів на практиці та включає викладання макро- та мікроекономіки, економетрики та поведінкової економіки в університетах України та Чехії в умовах офлайн, онлайн та гібридного навчання. Її педагогічна практика завжди має позитивний відгук студентів. Ірина використовує своє викладання для відпрацювання педагогічних прийомів і постійного вдосконалення власних знань і навичок.

Реєстрація на подію за покликанням: https://forms.gle/RY8NUEjj9oAAnfeV7

Більше інформації про подію та спікера ви можете знайти на нашому сайті: https://bit.ly/36hZUQ1 або ж у Фейсбук-події: https://fb.me/e/2f9aWmmx5