Eng
35

Вебінар від Британської Ради “Як креативно навчати креативності? Практичні кейси”

В рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України ми розпочинаємо серію вебінарів на теми, актуальні для викладачів закладів вищої освіти: розвиток креативності у студентів, оцінювання їхніх знань, використовування новітніх технологій у викладанні тощо.

Під час вебінарів українські та британські спікери поділяться власними успішними прикладами роботи зі студентами різних дисциплін та познайомлять з освітніми кейсами використання сучасних підходів до викладання.

Запрошуємо вас приєднатися до першого вебінару «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси», що відбудеться 28 жовтня о 15:00.

Під час вебінару спікери поділяться прикладами, як вони у власній практиці застосовують креативність, тим самим дозволяючи студентам проявити свою творчість. Всі ці підходи ви зможете використати зі своїми студентами, незалежно від дисципліни та їхнього рівня підготовки.

Спікери:

Катерина Єремєєва, старша викладачка кафедри історії та мовознавства, Український державний університет залізничного транспорту

Наталія Лісова, доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін, провідний фахівець Центру професійного розвитку та лідерства, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Андрій Хоптяр, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Більше інформації та реєстрація на вебінар у Zoom – за посиланням.

Стежте за анонсами нових вебінарів на сторінці.

БІЛЬШЕ НОВИН