Eng

29

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ВЕРИЗІ ЮСТИНІ АНДРІЇВНІ

Як грозові хмари раптом вкривають небо, так сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха……. До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, колег…

На 81-му році обірвалося життя ученого-економіста, педагога-новатора, кандидата економічних наук, професора, доктора філософії, члена-кореспондента Академії економічних наук України зі спеціальності «Облік та аудит», сертифікованого аудитора,  Заслуженого працівника освіти України, ефективного управлінця та мудрого наставника, Юстини Андріївни Вериги.

Неможливо збагнути та сприйняти цю втрату. Знаємо й пам’ятаємо Юстину Андріївну як людину неймовірного розуму і таланту, прекрасної душі, відкритого і доброго серця, що стала взірцем для молодих послідовників, виховала чудовий колектив, навчила гідності й сумлінності, працьовитості та взаємоповаги не одне покоління студентів, аспірантів і викладачів. Невимовний сум і туга переповнює всіх нас. Світлий і добрий спомин про неї назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поряд із нею. Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо її мудрого слова, не побачимо щирої посмішки. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана.

Низько схиляємо голову у скорботі, висловлюємо співчуття близьким та рідним і молимося за спокій її душі. Вічна та світла пам’ять Вам, Юстино Андріївно!

Ректорат та колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вищого навчального  закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

БІЛЬШЕ НОВИН