Eng
58

Відбулась онлайн зустріч щодо вступної кампанії 2024 року

02 квітня 2024 р. відбулась онлайн зустріч щодо вступної кампанії 2024 року з представниками Локальних центрів дистанційного навчання ПУЕТ. До зустрічі у форматі відео-зв’язку долучилися керівники та методисти з Білгород-Дністровського, Житомирського, Новомосковського, Сумського, Харківського, Херсонського, Черкаського ЛЦДН.

Розпочала зустріч директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка окреслила виклики, завдання та особливості цьогорічної вступної кампанії. Також обговорили питання організації, залученості  здобувачів із різних регіонів до освітнього процесу та комунікації кафедр зі студентами.

З основними положеннями правил прийому на навчання  ПУЕТ в 2024 році ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова. Обговорили терміни вступної кампанії, особливості вступних випробувань на ступені бакалавра та магістра та ряд інших організаційних питань.

Під час зустрічі особливу увагу приділили реєстрації і процедурі складання НМТ та можливостям вступу здобувачів, що перебувають поза межами України.

Під час зустрічі всі учасники активно долучались до обговорення та висловили зацікавленість у подальшій співпраці і комунікації.

БІЛЬШЕ НОВИН