Eng
151

Відбувся бізнес-форум «Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку»

З метою популяризації бізнесу крафтового виробництва Полтавської області 16 серпня 2023 р. з 10:00-14:00 відбувся бізнес-форум «Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку».

Даний захід проходив в рамках реалізації грантового проєкту «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціаторами проєкту виступили Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського університету економіки і торгівлі та Світлана Туль, заступниця директорки Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського університету економіки і торгівлі. Аліна Ткаченко, директорка Навчально-наукового інституту денної освіти Полтавського університету економіки і торгівлі, к.т.н., доцентка була долучена в якості експертки та розповіла учасникам бізнес-форуму про гігієнічні вимоги до  крафтового виробництва у контексті гармонізації українського та європейського законодавства. Людмила Франко, старша викладачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського університету економіки і торгівлі була долучена організації проведення бізнес-форуму.

На бізнес-форумі була унікальна можливість познайомитись з представниками крафтового виробництва, які виробляють продукцію із доданою вартістю (молочна продукція, продукти борошномельної та круп’яної промисловості, соки, джеми, мед, м’ясні, хлібобулочні та кондитерські вироби, продукція аквакультури, плодоовочева продукція, текстильні та керамічні вироби).

 

Довідкова інформація:

Захід організований ГО «Регіональний розвиток України» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

БІЛЬШЕ НОВИН