Eng

57

Відбувся цикл практикумів з розробки політик в рамках Creative Spark

Завершився цикл практикумів з розробки політик, що проходив в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, який реалізується за підтримки Британської Ради.

Мета практикуму полягала у підвищенні рівня компетентностей з розробки політик серед учасників програми  Creative Spark та посиленні взаємодії з ключовими зацікавленими сторонами.

Участь у практикумах взяли близько 20 осіб, серед яких представники українських університетів-партнерів програми Creative Spark, представники Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерства культури та інформаційної політики, Офісу з просування експорту України, Офісу розвитку МСП при Міністерстві економіки України, Українського культурного Фонду,  Львівської та Івано-Франківської міських рад. У заході взяли участь представники проекту Creative Spark Poltava:  директорка інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова, директорка інституту бізнесу та сучасних технологій Аліна Ткаченко, менеджер локального проекту Creative Spark Олександр Устьян.

Фасилітаторами заходів була команда PPV Knowledge Networks, які мають значний досвід в розробці політик, – Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку  та  Марта Кобринович, аналітикиня проектів креативної економіки PPV Knowledge Networks.

Навчання включало три онлайн0воркшопи, які проходили протягом лютого. Учасники розглянули ключові аспекти розробки політик:

  • вибір істотного питання та цілей політики;
  • визначення інструментів політик, які можуть сприяти вирішенню істотного питання;
  • формування набору стратегічних підходів;
  • оцінка наявних стратегічних підходів та вибір оптимального на основі цільових критеріїв;
  • формування порядку денного та визначення пріоритетності політик.

Навчання передбачали комбінування теоретичного матеріалу, групової практичної роботи та загального обговорення з елементами політичної дискусії з метою розвитку навичок конструктивної критики та апелювання.

Даний цикл практикумів є підготовчим етапом в рамках підготовки до Ukraine Creative Spark Forum 2021, що є майданчиком для  формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес компетентностей для потреб креативних індустрій.

БІЛЬШЕ НОВИН