Eng
63

Відбувся V Полтавський кулінарний конкурс

18.05.2021 р.  відбувся V Полтавський кулінарний конкурс, учасники якого – юні і амбітні кулінари, – мали можливість показати свою майстерність і навички.

Цьогоріч конкурс святкував свій перший ювілей і зібрав п’ять команд-учасників! З вітальними словами виступили ректор ПУЕТ проф. Нестуля О.О., проректор Манжура О.В., директор ННІ ХТГРТБ проф. Скрипник В.О., завідувачка кафедри ТХВРГ проф. Хомич Г. П.

З мотивуючими словами до конкурсантів звернулися і члени поважного журі:

  • бренд-шеф ресторану  «Аляска» (м. Київ), справжній віртуоз та новатор кулінарної справи,  зірка телевізійного шоу “Майстер Шеф. Професіонали – 3” – Микола Люлько;
  • арт-кондитер Ольга Слинько;
  • методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області  – Тетяна Дмитренко.

Традиційно, умовами конкурсу передбачалося приготування 3 страв (закуски, основної страви та десерта) за 90 хв. Оскільки тема конкурсу була “Страви української кухні в сучасній інтерпретації”, учасники створили справжні креативні гастрономічні шедеври, поєднавши цікаві інгредієнти та підходи  з українськими кулінарними традиціями.

За результатами конкурсу переможцями стали:

1 місце – команда ПУЕТ у складі: Бондар Іван, Усманов Артем та  Михайлова Анастасія.

2 місце – команда Професійно-технічного училища № 50

(м. Карлівка) у складі: Покотило Владислав, Павлова Дарія, Степаненко Варвара.

3 місце – команда ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги» у складі Кулаківський Владислав,  Коробець Євген, Перетятько Ольга.

Дипломами учасників та подяками нагороджено команди:

  • Професійно–технічного училища № 46 (село Лазірки  Оржицького  району) у складі: Сікорська Вікторія, Богомолов Олександр, Ільченко Юлія;
  • Професійно-технічного училища № 26 (м. Кременчук) у складі: Назаренко Вікторія, Земська Анастасія, Бейгул Карина.

Конкурс пройшов у дружній атмосфері та залишив багато позитивних емоцій. Учасники отримати цінні настанови від майстрів кулінарної справи, здобути чималий досвід, який стане першою сходинкою на шляху до професійної майстерності.

Щиро вдячні учасникам, колегам, керівникам навчальних закладів, членам журі за те, що долучилися до нашого конкурсу та чекаємо у наступному році!

1740
БІЛЬШЕ НОВИН