Eng

Відбувся Вечір поезії

07.03.2024 в стінах Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся довгоочікуваний Вечір поезії. Присвячений він був дню народження великого поета – Тараса Григоровича Шевченка.

Цьогоріч з дня народження видатного Кобзаря минає 210 років, тому цей літературний вечір був прекрасною нагодою нагадати про поезію тих часів, про які ми чуємо зі слів літераторів.
Цей захід став не лише заходом для обговорення поезій Шевченка, але й платформою для вираження національної гордості та культурного спрямування.
Особливим гостем вечора була вчений секретар Віта Василівна Сарапин, яка не лише поділилася своїми експертними знаннями, але й допомогла розглянути творчість Шевченка в новому світлі.
Вечір був наповнений неймовірною теплою атмосферою, розмовами та думками. Студенти змогли разом відчути силу поезії та поділилися враженнями від творчості Кобзаря за чашкою кави.

Дякуємо всім, хто став частиною цього надзвичайного вечора, який вкотре нагадав нам про важливість і красу української літературної спадщини! Нехай ця зустріч вкаже нам шлях до глибшого розуміння та цілування нашої культурної спадщини!

БІЛЬШЕ НОВИН