Eng
63

Відкрита наука в Українських ВНЗ: Результати Опитування та Перспективи Імплементації

Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України радо представляє результати опитування “Відкрита наука в закладах вищої освіти України”, проведеного у березні-квітні 2023 року. Це дослідження виконувалося в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження національного плану щодо відкритої науки”, спрямованого на підвищення дослідницької спроможності українських університетів.

Аналіз результатів опитування міститься у монографії, науково-аналітичній доповіді та розміщений на відкритій платформі ZENODO (додаток 1). Окрім цього, пропонуємо ознайомитися з іншими публікаціями, що стосуються відкритої науки, представленими у додатку 2.

Матеріали дослідження можуть бути корисними для розроблення та впровадження заходів у вашому закладі вищої освіти, спрямованих на реалізацію завдань національного плану щодо відкритої науки. Наша мета – сприяти інтеграції українських університетів у Європейський дослідницький простір, розширенню можливостей вищої освіти та забезпеченню стійкості країни у сучасних умовах.

Ми також будемо вдячні за розміщення інформації про наукові публікації Інституту вищої освіти НАПН України на інформаційних та бібліотечних ресурсах вашого закладу. Сподіваємось на подальшу співпрацю та взаємне збагачення науковими досягненнями.

Додаток 1: Інформація про окремі результати анкетного опитування «Відкрита наука в закладах вищої освіти України», представлені в монографії, науково-аналітичній доповіді та на відкритій платформі ZENODO

Додаток 2: Інформація про інші результати наукового дослідження «Підвищення дослідницької спроможності університетів України в умовах війни та повоєнного відновлення у контексті імплементації концепції «Відкрита наука»

БІЛЬШЕ НОВИН