Eng
58

Відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Академічна доброчесність в сучасній освіті, науці і практиці»

23 квітня 2024 р. об 11-00 відбудеться відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Академічна доброчесність в сучасній освіті, науці і практиці».

Спікерки:

  • Зоя Шарлович, канд. пед. наук, ад’юнкт, Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща).
  • Наталія Мошенець, спеціаліст, Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща).

Сучасні інформаційно-комунікаційні технології дають можливість вільного доступу до інформації, що розміщена на навчальних сайтах, на сайтах підприємств, установ, організацій; в електронних бібліотеках, сайтах періодичних наукових видань, інституційних репозитаріях із числа наукових, освітніх і дослідницьких установ, в яких розміщено широкий спектр різносторонньої інформації, яка постійно оновлюється, доповнюється і накопичується. У такому хаосі інформаційних матеріалів легко загубитися, але важливо не втратити свою честь, сумління, порядність та інші етичні якості, які мають бути притаманні сучасним фахівцям, науковцям, учасникам освітнього процесу.

  • Як зберегти свою ідентичність?
  • Як користуватися джерелами, щоб не порушувати правил авторського права?
  • Як у своїх статтях, наукових працях, на сайтах використовувати джерела із достовірною інформацією?
  • Як бути впевненому, що зміст, приведений у праці автора, належить саме йому, а не запозичений без посилання на справжнього автора?

Ці та інші питання, що стосуються Академічної доброчесності, обговоримо на зустрічі під час семінару.

Вхід без попередньої реєстрації за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/

Для тих, хто не може бути присутнім на семінарі, але зацікавлений у тематиці, запис та презентацію буде викладено в Архівних записах за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/

Бажаючим отримати електронний сертифікат – звертатися до організаторів.

Контакти: Матусевич Вікторія (050) 351-59-22vv.matusevych@gmail.com

Більше інформації на сайті УкрІНТЕІ http://www.uintei.kiev.ua/news/akademichna-dobrochesnist-v-suchasniy-osviti-nauci-i-praktyci-seminar-v-ukrintei-23-kvitnya 

та нашій сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/UkrISTEI

70
БІЛЬШЕ НОВИН