Eng

22

Відзначення днів програми Еразмус+ у ПУЕТ

З 14 по 16 жовтня 2021 року весь світ приєднався до відзначення днів програми Еразмус+. Було проведено понад 5600 онлайн-заходів у різних куточках нашої планети в рамках всесвітньої ініціативи #ErasmusDays 2021! Мета – презентація проектів та досягнутих результатів, набутого досвіду, успішних історій та практик програми Європейського Союзу Еразмус+.

У цьому році понад 130 заходів було організовано та проведено на території України в рамках #ErasmusDays 2021. Полтавський університет економіки і торгівлі також долучився до цієї масштабної події. У рамках відзначення днів Програми Міжнародний науково-освітній центр (МНОЦ) організував триденні онлайн-заходи:

14 жовтня – відео презентація реалізованих мобільностей з 2016 року і до сьогодні. Згадували як це було: важливі факти та цифри, партнерські виші та головні актори – студенти й співробітники – учасники мобільності. Відео «Міжнародна кредитна мобільність Еразмус+ у ПУЕТ: історія 5 років» можна переглянути на сторінках МНОЦ у соціальних мережах Instagram і Facebook.

15 жовтня – «Незвіданий Еразмус+». МНОЦ разом з учасниками обміну, які зараз навчаються в Угорщині та Італії, провели онлайн-вікторину Undiscovered Erasmus+ серед студентства Університету, питання якої були опубліковані на сторінках МНОЦ у соціальних мережах Instagram і Facebook. Наступного дня було визначено переможців, які отримали цінні подарунки від Національного Еразмус+ офісу в Україні. Ними стали дві студентки ПУЕТ – Хало Марія (МА м – 21) та Туменко Юлія (МЕВ МБ б – 21).

16 жовтня – онлайн-презентація актуальних можливостей участі у програмі міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ для студентської спільноти. Також з нагоди святкування було оголошено про початок реєстрації на навчання в рамках програми Еразмус+ KA1 у 2021-2022 н.р.  Не бійтеся прийняти виклик навчання за кордоном, оскільки немає кращого способу вийти на новий рівень, ніж покинути свою зону комфорту!

Пам’ятайте, що є два шляхи бути щасливим: стати студентом ПУЕТ і взяти участь у програмі Еразмус+. Якщо ви вже зробили перше, то до іншого залишилося зробити тільки один крок – зареєструватися на участь у програмі міжнародної кредитної мобільності. Мрійте, прагніть, досягайте! 

БІЛЬШЕ НОВИН