Eng

31

ВІДЗНАЧЕННЯ В ПУЕТ ЮВІЛЕЙНОГО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16-17 листопада 2020 року психолог ПУЕТ провела заходи, присвячені відзначенню Міжнародного дня толерантності, які пройшли в онлайн-режимі. На науково-практичній студентській відеоконференції «Толерантність як прояв психологічної культури та професіоналізму сучасного фахівця» зі змістовними доповідями та презентаціями виступили бакалаври та магістри науково-навчального інституту ХТГРТБ: Власенко Оксана, Слободенюк Ксенія, Дика Єлизавета, Колесник Дарина, Рак Владислав, Акулович Анна, Безотосний Владислав, Маньковська Дарина, Денисенко Валерій. У виступах йшлося про історію Декларацію принципів толерантності, важливість толерантності та емпатія у міжкультурній комунікації, про толерантність як умову командної роботи, толерантність у сфері обслуговування, роль туризму у формуванні міжнаціональної та міжкультурної толерантності, психологічні засади та виховання толерантності.

17 листопада 2020 «Дискусійний кінозал» об’єднав студентів для онлайн-обговорення життєвих проблеми, спричинених побутовим етноцентризмом та ейджизмом, проявами національних, расових та вікових упереджень, нетерпимістю у стосунках між батьками та дітьми. Студенти виступили спікерами та модераторами обговорення проблеми толерантності за такими напрямами:

«Стереотипи та упередження як джерело інтолерантного ставлення до людей певного віку та носіїв  іншої культури тощо» (Фісанович Орина, Т-11); 

«Чи легко батькам та дітям бути толерантними?» (Сизонова Марія, Філ м-11);

«Аналіз сюжету українських комедійних фільмів «Скажене весілля» та «Скажене весілля» 2 з позиції толерантності та упереджень» (Коробейник Марія, ГРС-21);

«Проблеми толерантності в сучасній кінематографії» (Нікітіна Анастасія, Філ м-11).

Весь цей час також працювала «Психодіагностична лабораторія», в якій за допомогою онлайн-тестування студенти та співробітники університету змогли визначити рівень власної толерантності. За результатами тестування виявлено, що в цілому, в ПУЕТ створено толерантне середовище – більшість протестованих (69%) мають середній та високий (20%) рівні толерантності, які забезпечують їм комфортну взаємодію з іншими людьми.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу, та закликаємо впроваджувати принципи толерантності у ділових та міжособистісних стосунках!

БІЛЬШЕ НОВИН