ВІДЗНАЧЕННЯ ЮВІЛЕЙНОГО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ В ПУЕТ
Міжнародний день толерантності був заснований 16 листопада 1995 р. Отже, в 2020 р. відзначаємо вже чверть століття цієї важливої для мирного співіснування всього людства події. Кожна людина має для себе зрозуміти в чому полягає сутність толерантності, навчитися розпізнавати маркери нетолерантного поводження, впроваджувати принципи терпимості до розбіжностей як у побуті, так й на робочому місці. Ініціатором за проведення заходів з відзначення Міжнародного дня толерантності в ПУЕТ протягом багатьох років є кафедра педагогіки та суспільних наук. Цього року усі заплановані заходи пройдуть в онлайн-режимі. Ознайомтеся з попереднім планом заходів, подавайте на кафедру (pedagogika01.09.2015@gmail.com) свої пропозиції та приєднуйтесь до спільної роботи.
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ З ВІДЗНАЧЕННЯ В ПУЕТ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ
З 15 по 18 листопада 2021
працюватиме «Психодіагностична лабораторія», в якій за допомогою онлайн-тестування кожен зможе визначити рівень власної толерантності. https://docs.google.com/document/d/1-W7R9f3Nt1ZObo2F33ZoDiSBe6vmjgsu2NtnKuulXaQ/edit?usp=sharing
16 листопада 2021 початок о 14-10
Відбудеться науково-практична студентська відеоконференція «Толерантність як прояв психологічної культури та професіоналізму сучасного фахівця». Заплановані доповіді за такими напрямами:
- Декларація толерантності.
- Історія Міжнародного дня толерантності.
- Толерантність як умова командної роботи.
- Міжкультурна комунікація: толерантність i емпатія.
- Психологія толерантності.
- Маркери толерантного та нетолерантного спілкування.
- Толерантність у сфері обслуговування.
- Туризм як засіб формування міжнаціональної та міжкультурної толерантності.
17 листопада 2021 початок 15-00
Дискусійний кінозал об’єднає студентів для онлайн-обговорення нових українських фільмів режисера Владислава Климчука «Скажене весілля» та «Скажене весілля 2», в яких у легкій комедійній формі відображено складні життєві проблеми, породжені побутовим етноцентризмом, сексизмом та ейджизмом як особливих проявів національних, расових та вікових упереджень та нетерпимості в стосунках між батьками та дітьми.
Питання для модерації в «Дискусійному кінозалі»
- Спікер 1 «Чи легко батькам та дітям бути толерантними?».
- Спікер 2. «Стереотипи та упередження як джерело інтолерантного ставлення до людей певного віку та носіїв іншої культури тощо».
- Спікер 3. «Аналіз сюжету фільмів «Скажене весілля» та «Скажене весілля» 2 з позиції толерантності та упереджень».
- Спікер 4. «Висвітлення проблеми толерантності в кіно».