Eng

22

Вітаємо із черговою перемогою в щорічному Обласному військово-патріотичному проекті «Жіночий батальйон»

30 листопада – 1 грудня 2019 року Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації проводило черговий Обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон» (зимовий етап) на базі ЗОГ ДЗОВ «Джерело» в с. Клюсівка Новосанжарського району Полтавської області. Укотре взяла участь у цьому заході й команда студентів військової підготовки ПУЕТ у такому складі: В. Р. Безрідна, Т. Ю. Ткаченко, А. Ю. Міхальова.

Дівчата оволодівали навичками армійського рукопашного бою й «вуличного» самозахисту, тактичної медицини та домедичної допомоги, вивчали бойові завдання десантно-штурмових військ і пройшли воєнізоване орієнтування та пошуковий квест.

Команда нашого університету посіла І місце за перемогу в розділі «Фізична підготовка» і традиційно отримала грамоту та подяку за набуття й удосконалення практичних навичок із військової підготовки. Студентку Ткаченко Тетяну нагородили грамотами за найкращий результат із десантної підготовки, а також за вагомий внесок у напрямі національно-патріотичного виховання, реалізації державної молодіжної політики в Полтавській області.

БІЛЬШЕ НОВИН