Eng

18

Вітаємо команду студентської ради ПУЕТ із перемогою у конкурсі проектів програми «Молодь Полтавщини»!

На виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому провело конкурс проектів спільних заходів із дитячими, молодіжними громадськими організаціями, студентською радою м. Полтава, органами студентського самоврядування закладів вищої освіти на 2019 рік. З-поміж 23 учасників, які виявили бажання брати участь у конкурсі, 12 березня визначили переможців.

Нагадуємо, що серед 21 відібраного почесним журі проекту перемогли два від нашої студентської ради:

Workshop «StudGo Leaders». Проект спрямований на розвиток лідерських якостей серед студентської молоді нашого міста, що сприятиме підвищенню її функціональної активності та ефективному функціонуванню, а також умінню працювати в команді та вирішувати актуальні проблеми молоді.

Фестиваль соціальної реклами «Feel the world». Актуальність проекту полягає у підвищенні загальної культури студентської та учнівської молоді, формуванні власного погляду на соціальні проблеми молодого покоління, розумінні та правильному трактуванні сучасних проблем українського суспільства.

Тож побажаємо й надалі впевнено втілювати свої мрії! Мрійте про велике! Dream big!

65
БІЛЬШЕ НОВИН