Eng
143

Вітаємо кращих студентів-науковців у ПУЕТ

25 травня 2023 року, в рамках тижня якості в ПУЕТ та святкування дня науки, яке відзначалося в Україні 20 травня, відбулося урочисте вручення подяк кращим студентам-науковцям.

До здобувачів вищої освіти та присутніх в залі батьків, гостей, друзів, які прийшли підтримати переможців, звернулася перша проректора університету Наталія Педченко, д.е.н., професорка. Вітальна промова мала акцент на важливості ролі студентської науки особливо у воєнний час. Йшлося про можливості та перспективи діяльності Наукового товариства студентів, створеного у 2022-2023 навчальному році. Пані Наталя наголошувала на важливості кожного голосу, кожної думки, шановні здобувачі вищої освіти, задля підвищення якості навчання та провадження наукової діяльності в університеті.

Церемонія вручення подяк цього року мала інноваційний характер. Адже відзнаки студентам вручали також студенти: Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Сергій Репов та Голова Наукового товариства студентів Михайло Лапкун.

Захід відбувся у теплій, затишній атмосфері, дякуючи вам, дорогі студенти, вашим друзям, батькам, які підтримували оплесками, усмішками, вітаннями.

Дякуємо за свято науки, створене для вас і завдяки вам, вашим батькам, викладачам!

Попри всі труднощі та перешкоди, з вашою допомогою та участю ми проводимо конференції, семінари, дебати, круглі столи, видаємо збірники з публікаціями ваших тез та статей. Не зважаючи на війну, пандемію, зайнятість навчальним процесом, роботою, ви знаходите час, бажання, мотивацію для наукових пошуків, розширюєте власний кругозір. Ви – герої сучасності, які змінюють світ на краще.

Не зупиняйтеся на досягнутому.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, та мирного неба для нових наукових звершень.

БІЛЬШЕ НОВИН