Eng
87

Вітаємо Наталію Володимирівну Карпенко – завідувачку кафедри маркетингу, докторку економічних наук, професорку Полтавського університету економіки і торгівлі з відзнакою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

«За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для споживчої кооперації та інших галузей економіки України, значні досягнення в професійній діяльності, відданість кооперативним цінностям та з нагоди 70-річчя від дня народження», – зазначив у Подяці на ім’я  Наталії Карпенко Голова Правління Укркоопспілки – Ілля Гороховський. 

Наталія Володимирівна – відома в Україні науковиця в галузі маркетингу. Саме вона стояла у витоків створення кафедри маркетингу у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Перша у Полтаві захистила докторську дисертацію з маркетингу. Ще одне її дітище – популярний нині не тільки в області, а й далеко за її теренами, Полтавський молодіжний фестиваль реклами. Цінність цього конкурсу, насамперед, в тому, що його учасники активно працюють над соціальними темами, що допомагають подолати негативні явища   у молодіжному середовищі та розробляють стандарти якісної реклами.

Випускники завідувачки кафедри маркетингу ПУЕТ, докторки економічних наук, професорки і, без перебільшення, гуру з маркетингу – Наталії Володимирівни Карпенко, сьогодні працюють у великих компаніях США, Німеччини, Польщі, Угорщини… Багато хто з них відкрив власний успішний бізнес з надання маркетингових послуг, у сфері дизайну та маркетингового консалтингу.

Наталія Володимирівна вважає, що маркетинг і реклама мають відображати сучасні тенденції розвитку ринку. Тому, серед науково-дослідних тем кафедри маркетингу ПУЕТ – «Маркетинг в умовах діджиталізації економіки країни».

За роки викладання у ПУЕТ Наталія Карпенко підготувала і видала чисельні монографії з маркетингу і навчальний посібник для закладів вищої освіти з цієї тематики. Вона є ідейною натхненницею та організаторкою багатьох наукових конференцій з управління маркетинговою діяльністю підприємств.

Щиро вітаємо Наталію Володимирівну Карпенко з відзнакою і пишаємося її науковими досягненнями. Бажаємо подальших звершень!

БІЛЬШЕ НОВИН