Eng
156

Вітаємо студента із призначенням іменної стипендії Полтавської міської ради

Згідно з рішенням Виконавчого комітету Полтавської міської ради, Максиму Данилейку – студенту першого курсу Полтавського університету економіки і торгівлі Навчально-наукового інституту денної освіти спеціальності 075 Маркетинг освітньої програми «Інтернет-маркетинг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти призначено іменну стипендію.

Стипендія у розмірі 2000 грн. щомісяця призначається студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 або відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу вищої освіти, у сфері мистецтв, науки чи спорту.

  • Науковець Максим Данилейко хоч і за малу тривалість навчання, проявив себе зацікавленим у науковій діяльності: був учасником тренінгу ( про що отримав сертифікат) методичного тренінгу з розвитку професійних компетентностей організаторів акредитаційних процедур ЗВО та гарантів освітніх програм «Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад».
  • Новатор Також Максим брав участь у навчальних тренінгах в рамках майстерні розвитку органів студентського самоврядування «Again».
  • Волонтер Бере активну участь у волонтерській діяльності університету, в тому числі допомагає проводити благодійні збори для військових та разом з іншими студентам організовує поїздки в притулки.
  • Небайдужий На 1 курсі Максим Данилейко працював викладачем курсу «Інформаційно-комунікативні технології» у проєкті «Університет третього віку» від ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», який реалізовувався на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, де вдосконалював свої знання користування різним програмним забезпеченням та здобував навички комунікації і викладання різних тем для різних груп населення.
  • Активний Максим бере активну участь у житті університету. За короткий період навчання в університеті вже був задіяний у профорієнтаційній роботі як і в стінах закладу, так і за його межами.
  • Інтелектуал Нагороджений грамотою за участь у дебатах, присвячених Дню філософію, де розглядали питання «Багаті шкодять довкіллю більше, ніж бідні».
  • Амбітний Вже з першого семестру навчання Максим Данилейко бере участь у написані грантових проєктів та навчаннях з проєктного менеджменту. Серед них – участь у 4-х денному навчанні з проєктного менеджменту у програмі UPSHIFT і реалізація ним та його командою проєкту, розробленого під час навчання.

Вітаємо стипендіата і пишаємося успіхами нашого студента. Бажаємо подальших звершень!

60
БІЛЬШЕ НОВИН