Eng
43

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ФІНАНСИСТІВ ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ ЗАХИСТУ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

Впродовж 17-21 грудня 2020 року у Полтавському університеті економіки та торгівлі відбувся дистанційний захист магістерських робіт студентами заочної та денної форм навчання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час захисту студенти представили результати проведених досліджень на актуальні й різноманітні теми у сферах державних, корпоративних, особистих фінансів та фінансового посередництва, демонструючи, при цьому, високий рівень фахової підготовки та належне володіння практичними навичками, що підтверджувалось їх відповідями на питання членів екзаменаційної комісії.

 Захист магістерських робіт переконливо довів, що студенти-магістри ПУЕТ можуть самостійно планувати та управляти фінансовими потоками, кваліфіковано вирішувати складні питання фінансового забезпечення суб’єктів бізнесу, впроваджувати інноваційні технології у сфері фінансових послуг, вміло орієнтуватися в оподаткуванні, вміти захищати заощадження від інфляції та раціонально розпоряджатися коштами.

Особливо слід відзначити студентів, які продемонстрували у своїх роботах грунтовні фахові знання та застосували нестандартні підходи у вирішенні наукових завдань: Алендар Ю. І. (тема дослідження «Стан та перспективи розвитку фондового ринку України в сучасних умовах»), Боклах С. А. (тема дослідження «Фінансова спроможність виробничого підприємства в сучасних умовах господарювання»), Опанасюк А. О. (тема дослідження «Механізм управління фінансовими ресурсами підприємства»), Бойко Ю. В. (тема дослідження «Тенденції та перспективи розвитку ринку страхових послуг України»), Руденко А. А. (тема дослідження «Управління оборотним капіталом та шляхи його вдосконалення»), Панченко К. В. (тема дослідження «Фінансова  безпека вітчизняних домогосподарств в Україні»).

Колектив кафедри фінансів та банківської справи від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажаємо всім натхнення та наснаги в подальшій практичній діяльності, впевненості у своїх силах, нових звершень та професійного зростання!

1746
БІЛЬШЕ НОВИН