Eng

19

Вітаємо учасників Хакатону із завершенням проєкту та отриманням сертифікатів

З 15.11.2020 по 19.12.2020 року студенти спеціальності Право взяли участь у Хакатоні – найбільшому проєкті студентства у сфері реформування юридичної освіти, організованому командою проєкту «Реформа юридичної освіти» від Ліги студентів АПУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Хакатон – це формат, запозичений в ІТ-сфері, під час якого команди в інтенсивному форматі разом працюють над розв’язанням певної проблеми. Організатори пропонують усім, хто цікавиться реформою юридичної освіти, зібрати власну команду, згенерувати якісну ідею та разом із менторами пропрацювати її, щоб покращити якість освіти в Україні.

Протягом місяця студенти-правники ПУЕТ разом із ментором Уляною Пашинною (юридична радниця Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»), доцентом кафедри правознавства Олегом Кульчієм  обстоювали свою ідею як покращити якість юридичної освіти. За результатами роботи, презентації та обговорення проєкту команда ввійшла в півфінал, учасники отримали сертифікати про участь.

70
БІЛЬШЕ НОВИН