Eng

43

Візит до ПУЕТ представника Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Гончарук Марина

30 жовтня 2019 року до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) завітала член Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Гончарук Марина з метою зміцнення україно-азербайджанських відносин.

Пані Марина зустрілася зі студентами ПУЕТ та ознайомила їх із концепцією азербайджанського мультикультуралізму, діяльністю Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму, основною метою якого є «забезпечення захисту толерантності відповідно до ідеології азербайджанства та культурної, релігійної, лінгвістичної різноманітності, прославлення Азербайджану в усьому світі як центру мультикультуралізму, а також дослідження та пропагування наявних мультикультурних моделей». Усіх присутніх не залишив байдужим відеоролик про діяльність Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму.

Студентів також закликали до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських есе на тему «Азербайджанський мультикультуралізм як фундаментальна концепція миру і толерантності». Пані Марина наголосила на тому, що переможці конкурсу матимуть змогу безкоштовно взяти участь у зимовій або літній школах мультикультуралізму, в рамках яких їх буде ознайомлено з історією мультикультурного Азербайджану.

Кульмінацією цього дня стала зустріч іноземних студентів ПУЕТ з Азербайджану з пані Мариною в Азербайджанському культурно-освітньому центрі нашого університету. Ця зустріч надзвичайно вразила її. Як виявилося, у рамках своєї презентаційної кампанії по українських ЗВО наша гостя вперше спілкувалася зі студентами з Азербайджану, які навчаються в Україні. Студенти були дуже вдячні пані Марині за популяризацію азербайджанської культури в Україні. Після змістовного спілкування виникли ідеї подальшої співпраці ПУЕТ та Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму.

Надзвичайно приємним виявився подарунок пані Марини, який поповнив колекцію цінних книг та журналів в Азербайджанському культурно-освітньому центрі ПУЕТ.

БІЛЬШЕ НОВИН