Eng

36

Візит до VILNIAUS KOLEGIJA

16 та 17 вересня проректор з науково-педагогічної роботи Матвієнко Юрій Сергійович відвідав Вільнюську колегію / Університет прикладних наук (VILNIAUS KOLEGIJA). В ході зустрічі із проректором університету Нійоле Зінкевічене (Nijolė Zinkevičienė), деканом педагогічного факультету Вайвой Юшкене (Vaiva Juškienė) та деканом факультету Електроніки та інформатики Романасом Тумасонісом (Romanas Tumasonis) були обговорені питання співпраці двох університетів, міжнародної мобільності студентів та науково-педагогічних працівників, спільної участі у програмах підвищення кваліфікації та професійної майстерності викладачів, участі у спільних проєктах та заходах, серед яких Міжнародний україно-литовський фестиваль робототехніки та мейкерства «Robo-Maker Faire – 2021», який пройде у Полтавському університеті економіки і торгівлі 30 жовтня 2021 року.

Вирішені питання співпраці та спільних інтересів в контексті реалізації магістерської освітньої програми «Освітня робототехніка» (Освітня робототехніка (магістр) Вступ – ПУЕТ (puet.edu.ua)).

В результаті знайомства із лабораторією робототехніки, яка функціонує у Вільнюському університеті, розглянуто можливість участі студентів ПУЕТ у реалізації спільних проєктів розробки роботизованих систем.

Наразі чекаємо на візит наших литовських друзів та партнерів до Полтавського університету економіки і торгівлі для спільної участі у фестивалі.

БІЛЬШЕ НОВИН