Eng
15

Воркшоп “Мапування потреб людей з ментальною інвалідністю”

17.04.2024 відбулась зустріч на воркшопі “Мапування потреб людей з ментальною інвалідністю”, щоб разом побудувати громаду рівних можливостей та поглиблено вивчити потреби цієї важливої групи людей!

Учасники заходу отримали можливість:

Ознайомитися з основами мапування потреб та інтересів, що допомогло зрозуміти, як краще враховувати їх у процесі планування та реалізації програм і проектів.

Відкрито спілкуватися та обмінюватися досвідом з людьми з ментальною інвалідністю, що стимулювало взаєморозуміння та відкритий діалог.

Аналізувати сучасні виклики та можливості для поліпшення інклюзивності в нашій громаді.

  • Розробляти конкретні ініціативи для наступних кроків у забезпеченні рівних можливостей для людей з ментальною інвалідністю в Полтаві.

Проєкт  «Зрозумій нас» створений в межах програми UPSHIFT, яку в Полтавській області реалізує ГО «НоваПолтава» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW

Цей воркшоп став важливим кроком до створення порозуміння та зближення суспільства, де кожна людина має можливість брати участь у житті громади на рівних засадах!

71
БІЛЬШЕ НОВИН