Eng

25

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРАМ ТА МАГІСТРАМ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ

14 січня  2022 року в  Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів. Понад 300 випускників денної та заочної форм навчання отримали дипломи бакалаврів, магістрів.

Полтавський університет економіки і торгівлі – заклад вищої освіти із широкою мережею міжнародних контактів та стійким авторитетом у вітчизняній і зарубіжній науково-практичній сфері, осередок якісної підготовки висококваліфікованих фахівців, отже бути випускником ПУЕТу означає отримати якісну освіту, яка є запорукою успіху в майбутньому.

За традицією церемонія вручення дипломів розпочалася зі звернення ректора університету, професора Олексія Олексійович Нестулі, який привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм не зупинятися на досягнутому, розвиватися та професійно зростати протягом всього життя. Також Олексій Олексійович наголосив на необхідності підтримувати один одного у подальшому житті, зберігати корпоративні стосунки і бути справжніми патріотами свого університету, громади та України.

Слова вітання та вдячності випускникам і їх батькам висловили директори Навчально-наукових інститутів Аліна Сергіївна Ткаченко та Віталіна Леонідівна Шимановська, які побажали кожному знайти своє місце у житті, розвиватися, ставити перед собою амбітні плани і обов’язково досягати поставленої мети.

Зі словами вдячності рідному університету, викладачам та співробітникам виступив лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» в номінації «Кращий студент громадський діяч», стипендіат Полтавської міської ради, випускник магістр спеціальності «Менеджмент» Богдан Войт.

Кульмінацією свята стала церемонія вручення дипломів особисто  ректором. Випускники щиро дякували викладачам, своїм батькам і рідному університету за незабутні роки навчання.

Вітаємо випускників з отриманням дипломів. Бажаємо щасливої долі, успіхів, натхнення та професійних звершень.

У добру путь, дорогі випускники !!!

21
БІЛЬШЕ НОВИН