Eng
135

Вручення дипломів випускникам Полтавського університету економіки і торгівлі

15 липня 2023 року в  Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів. Понад 700 випускників денної та заочно-дистанційної   форм навчання, з усіх куточків України, отримали дипломи молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів.

Полтавський університет економіки і торгівлі – осередок якісної підготовки висококваліфікованих фахівців, справжніх лідерів свого життя, отже бути випускником ПУЕТу означає отримати якісну освіту, яка є запорукою успіху в майбутньому.

Церемонія вручення дипломів розпочалася зі звернення ректора університету, професора Олексія Нестулі, який відзначив, що здобуваючи освіту в складний для нашої країни час,  випускники впевнено здолали всі труднощі й сьогодні є яскравими, цікавими, непересічними особистостями, які сповідують місію університету: «Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного заради процвітання України!». Як справжні лідери власного життя, наші випускники вдало поєднували навчання, науку, стажування, волонтерство, участь у тренінгах та воркшопах, вітчизняних та міжнародних проєктах, предметних та наукових гуртках, спортивних секціях і творчих колективах. Олексій Олексійович побажав не зупинятися на досягнутому, зберігати корпоративні стосунки і залишатися справжніми патріотами свого університету та України.

Слова вітання та вдячності випускникам, їх батькам висловили директорка Навчально-наукового інституту денної освіти   Аліна Ткаченко та кураторка групи ТХ-41 Аліна Гередчук, відзначивши наполегливість, критичність і креативність, щирість і відвертість своїх вихованців, їх зацікавленість в опануванні фахових компетентностей і побажала кожному знайти своє місце у житті, розвиватися, ставити перед собою амбітні плани та, обов’язково, досягати поставленої мети.

Зі словами вдячності рідному університету, викладачам та співробітникам виступив випускник спеціальності «Маркетинг» Владислав Кісурін відзначивши, що студентські роки неодмінно запам’ятаються, бо саме в університеті отримали колосальний життєвий та професійний досвід, навчаючись у найкращих практиків, викладачів, професорів та наставників.

  ПУЕТ – неймовірні емоцій від спілкування з друзями та однодумцями, драйв та відчуття свободи, повага до студентства й можливості для розвитку! Випускниця спеціальності «Готельно-ресторанні справа» Яна Правденко привітала випускників пісенним дарунком.

Концертну програму для випускників підготували талановиті, креативні, студенти: Діна Сичук, Антон Філіпповський, Вадим Бойко, Сергій Веселий, Дар’я Воротник, Валерія Торяник, Марія Малтабар.

Кульмінацією свята стала церемонія вручення дипломів особисто  ректором університету.

Випускники щиро дякували викладачам, своїм батькам та рідному університету за незабутні роки навчання.

Вітаємо випускників з отриманням дипломів! Бажаємо щасливої долі, успіхів, натхнення та професійних звершень!

БІЛЬШЕ НОВИН