Eng

28

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації працівникам Управління Державної служби якості освіти в Полтавській області

18 грудня 2019 року в ПУЕТ відбулося офіційне вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації працівникам Управління Державної служби якості освіти в Полтавській області. Підвищення кваліфікації здійснювалося на базі Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за навчальною програмою «Професійні компетентності сучасного державного службовця», яка нараховує 108 академічних годин.

Случахі мали можливість покращити свої знання з питань розвитку професійних компетентностей державних службовців, лідерства, мистецтва публічного виступу, конфлікт-менеджменту, медіаграмотності та медіакультури, у сфері використання інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Під час урочистого вручення свідоцтв ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Олексійович Нестуля привітав присутніх і побажав їм нових здобутків в успішній побудові кар’єри та вдалої реалізації прагнення до самовдосконалення.

Вітаємо слухачів курсів підвищення кваліфікації з успішним завершенням навчання і сподіваємось, що здобуті знання сприятимуть новим професійним звершенням та успіхам!

БІЛЬШЕ НОВИН