Eng
35

Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам  Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 на сцені університету

3 червня в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам  Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради. Привітати випускників прийшли батьки, педагоги, представники адміністрації школи та університету.

З вітальними словами до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура, який відзначив багаторічну тісну співпрацю школи та університету у сфері професійної орієнтації молоді, проведення спільних заходів спрямованих на розвиток  особистісних і професійних компетентностей педагогів та учнів,  вручив колективу школи, на чолі з директором Миколою Орловським, Подяку  ректора університету Олексія Нестулі. 

Найбільш хвилюючим моментом стало вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам, вітальні та напутні слова директора Миколи Орловського. Цього року 55 випускників  успішно завершили навчання, з них 5 із золотими медалями. Випускників привітали педагоги-наставники та батьки.

Традиційний шкільний вальс, запальний флешмоб у виконанні випускників та музичні привітання від учнів школи створили святковий та незабутній настрій учасникам заходу.

Вітаємо випускників  з важливою подією – серйозним кроком в доросле життя. Нехай воно буде сповнена нових можливостей та перспектив, блискучих ідей та успіхів!

1783
БІЛЬШЕ НОВИН