Eng

29

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАОЩАДЖЕНЬ У ПУЕТ: ТВОРИМО ФІНАНСОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ РАЗОМ

Стало доброю традицією кафедри фінансів та банківської справи ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» святкувати Всесвітній день заощаджень, долучаючи якомога ширший загал студентів та школярів. Так, цього року напередодні 31 жовтня, кафедрою організовано ряд заходів, що несуть світло фінансової грамотності українським сім’ям. Новацією стало проведення конкурсу «Світ фінансів» з  метою сприяння розвитку особистості через використання сучасних технологій навчання та надання можливості для перевірки власного фінансового IQ дистанційно.

На запрошення викладачів кафедри до участі у конкурсі відгукнулися більше 80 учнів ЗОШ I-III ступенів та гімназій м. Полтави. Конкурс проводитився у два етапи.

На I етапі було проведено тестування на визначення фінансового IQ, за результатами якого високу обізнаність у сфері фінансів виявлено у 28 школярів.

На ІІ етапі конкурсу за результатами тестування переможці були запрошені до написання есе на тему «Як заробляти та заощаджувати в умовах карантинних обмежень?». Роботи, які підготували школярі, продемонстрували креативні підходи нашої молоді до можливих варіантів заощаджень та заробітку в умовах сьогодення.

За результатами двох етапів конкурсу переможцями визнано:

І місце – Гавриленко Інна, учениця 11 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного;  

                 Котляр Ірина, учениця 11 класу Полтавського Навчально-виховного Комплексу № 16;

                 Курочка Тетяна, учениця 11 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного;  

ІІ місце – Ахмад Жанна, учениця 7 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38;

                  Коротецька Олександра, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 33;

                  Котельнікова Дар’я, учениця 9 класу Полтавської гімназії № 21;

                 Ляшук Єлизавета, учениця 10 класу Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;  

                 

ІІІ місце – Щеглова Дарія, учениця 9 класу Полтавської гімназії № 21;

                   Щербань Оксана, учениця 9 класу Полтавської гімназії № 21.

Учасники та переможці конкурсу будуть нагороджені сертифікатами, дипломами та цінними подарунками від Полтавського університету економіки і торгівлі.

Вітаємо учасників і переможців та бажаємо творчих злетів, наснаги, терпіння, оптимізму, нових звершень на шляху освоєння нових знань!

Сподіваємося, що участь у конкурсі слугуватиме розвитку фінансової грамотності школярів, активізує їх замислитись над питаннями грошей у житті людей, змусить задуматись над витратами й можливістю економії, а також доцільності здійснення заощаджень.

 

PDF icon Дарія Щеглова

PDF icon Дар’я Котельнікова

PDF icon Жанна Ахмад

PDF icon Інна Гавриленко

PDF icon Іра Котляр

PDF icon Оксана Щербань

PDF icon Олександра Коротецька

PDF icon Тетяна Курочка

БІЛЬШЕ НОВИН