Eng

20

Виходимо на фінішну пряму. Закінчується передостанній дистанційний тиждень семестру (30.11.20 р. – 4.12.20 р.). Підводимо підсумки

Що було предметом обговорення на практичних заняттях з дисциплін «Фінанси підприємств», «Корпоративні фінанси», «Основи оцінки вартості підприємства»? (групи ФК-41, ФКб інт-21, викладач: доц. кафедри фінансів та банківської справи Сидоренко-Мельник Г.М.). Закінчили опрацювання матеріалу з фінансового планування в корпораціях. Предметом обговорення виступили основні напрями Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року. Також цього тижня увага була прикута до фінансової звітності підприємства (корпорації). Обговорювались аналітичні можливості форм фінансової звітності, їх відповідність запитам власників, менеджменту, стейкхолдерів, особливості складання та подання звітності корпораціями. Розібрались в спільних та відмінних рисах зведеної та консолідованої фінансової звітності. Познайомились з інструментарієм аналізу фінансового стану підприємств (корпорацій): методи, прийоми, моделі, показники та специфіка бізнес-аналітики.

Особливості оцінки різних видів об’єктів залежно від функціонального призначення та особливостей підприємства обговорювались на практичних заняттях з основ оцінки вартості підприємства. Франшиза, роялті, вартість бізнесу, економічна додана вартість (EVA) та багато іншої корисної прикладної інформації було озвучено та, сподіваємось, знайшло відклик у майбутніх фінансистів.

БІЛЬШЕ НОВИН