Eng
346

Вимкніть зловживання в університетах — проходьте практичний онлайн-курс «Корупція-off»!

38 % українців стикалися з корупцією у закладах вищої освіти у 2021 році! Щоб освіта розвивалася, це число необхідно зменшувати. Адже корупція в університетах навчає порушувати закон і надалі. Саме тому важливо вміти виявляти, запобігати та боротися з корупцією у закладах вищої освіти.

Як цьому сприяти, дізнаєтеся на спільному курсі Асоціації юридичних клінік України та EdEra «Корупція-off: як запобігати з корупційними ризиками у вищій освіті».  Над курсом працювали фахові українські експерти, які зібрали перевірені практики, результати досліджень, тенденцій та інструментів протидії корупції у сфері вищої освіти. Матеріал буде особливо корисним антикорупційним уповноваженим, студентам, очільникам закладів вищої освіти, викладачам та працівникам університетів.

Курс складається з 4-х модулів:

  • Модуль 1. Антикорупційна робота закладу вищої освіти.
  • Модуль 2. Процеси закладу вищої освіти та їх корупційні ризики.
  • Модуль 3. Особливості оцінки корупційних ризиків закладу вищої освіти та розробка заходів їх мінімізації.
  • Модуль 4. Роль студентства в антикорупційній роботі закладу вищої освіти.

Крім основних навчальних відео, у кожному модулі на вас чекає міні-гра, що допоможе краще засвоїти інформацію. А після опрацювання усіх модулів ви зможете пройти фінальне тестування для закріплення знань, щоб отримати сертифікат.

Експерти курсу:

  • Юлія Ломжець — голова Асоціації юридичних клінік України, керівниця проєктів «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті», кандидатка політичних наук, доцентка
  • Марія Цип’ящук — членкиня правління Асоціації юридичних клінік України, експертка проєктів «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті»
  • Катерина Дацко — виконавча директорка «Фундації інституційного розвитку», експертка антикорупції та професійного розвитку комплаєнс офіцерів, кандидатка економічних наук
  • Анна Федоренко — експертка з розбудови комплаєнсу та доброчесності, професійного розвитку антикорупційних уповноважених громадської організації «Фундація інституційного розвитку»
  • Богдан Михальчук — уповноважений з антикорупційної діяльності Національного університету «Острозька академія»

Приєднуйтеся до курсу — вимкнемо корупцію разом!
https://study.ed-era.com/uk/courses/course/3740

БІЛЬШЕ НОВИН