Eng
49

Випуск магістрів Полтавського університету економіки і торгівлі 2024 року

Більше 300 випускників практично усіх освітніх програм, що діють у  Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершили навчання і отримали дипломи магістрів. Зала засідань ПУЕТ ледь вмістила усіх бажаючих – випускників,   їхніх викладачів, друзів, рідних. Розпочали урочистості з хвилини мовчання, як данину пошани і пам’яті на честь наших воїнів. Під час виконання Державного Гімну України – жодного байдужого погляду. Емоції переповнюють присутніх, адже цей випуск особливий. Сьогоднішнім випускникам довелося визначатися – схилити голову перед обставинами чи взяти долю в свої руки і продовжити навчання під час повномасштабної війни. На цьому наголосив доктор історичних наук, професор, ректор ПУЕТ, Олексій Нестуля.

«Ті, хто зібрався в цій залі – люди, які дбають про своє майбутнє. Ви зробили дуже потужний крок у своєму розвитку. Не залежно від того, яка це була форма навчання  – денна, заочна чи дистанційна. Це були роки осмислення того, що відбувається в країні з вами і вашого майбутнього. І ви не зрадили цьому майбутньому. Ви залишилися вірними самим собі. І це – найважливіше. Факт вручення диплома магістра – це не формальна дія. Це – визнання вас не лише фахівцями певного рівня, а й як особистостей, які хочуть і будуть управляти своїм життям. Це не може не радувати, не надихати працювати далі».

ПУЕТ навчає не тільки фаху, а й прищеплює своїм випускникам вміння не пасувати перед труднощами. Не зважаючи на жодні обставини, Полтавський університет економіки і торгівлі розвивається. Відкриваються нові та  розвиваються існуючі освітні програми, вдосконалюється матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу. Лише за короткий час в університеті відкрито лабораторію робототехніки та 3D-друку, освітні центри мобільної та повітряної робототехніки та ін.

За словами директорки  Навчально-наукового інституту денної освіти ПУЕТ, Аліни Ткаченко, випускники-магістри гідно здолали виклики сьогодення на шляху до омріяної мети.

«Мене часто запитують – як можуть навчатися студенти в умовах постійних повітряних тривог, невизначеності? А я дивлюся на вас і розумію – ви не тільки здобуваєте вищу освіту,  а й стаєте лідерами країни. Ваш випуск унікальний ще й тим, що свій перший бакалаврський диплом ви отримали в умовах війни і не розгубилися, а знайшли в собі сили йти далі. За час навчання у нас народилися сім’ї, є багато студентів, які працюють за спеціальністю і вже досягли успіху. Приємно, що багато студентів отримали дипломи з відзнакою, а це теж дуже складно в умовах війни. Серед вас є стипендіати, спортсмени, переможці наукових конкурсів. Ви для мене – символ незламності!»

Андрій Пісковий отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Економіка та економічна кібернетика». Для нього ПУЕТ – набагато більше, ніж просто університет. Вже три покоління їхньої родини отримали освіту саме тут.

«Мені дуже цікаво було навчатися в ПУЕТ. Рівень знань тут дають високий – ресурсів для цього достатньо. Дуже якісні дистанційні курси – завжди на зв’язку з викладачами, 24/7 міг проконсультуватися щодо навчальної програми. Я цілеспрямовано сюди вступав, бо знав рівень цього університету.

До нашої розмови долучається мама Андрія – Тетяна Піскова:

«Я сама в минулому отримала освіту в Полтавському університеті економіки і торгівлі. І дідусь у нас тут навчався. Тому, у нас тут ціла династія. Нам подобається рівень знань і технічна база. Рекомендуємо усім цей університет!»

Валерія Бреус також отримала диплом з відзнакою, за спеціальністю «Право»:

«Перш за все, висловлюю величезну вдячність нашій кафедрі. У нас були найкращі викладачі. Досвід це був нелегкий, але дуже позитивний. І знання, які нам тут дали, вони найвищого рівня. У нас дуже крутий склад кафедри. Тому, випускники, які сумлінно навчалися, у них все вийде! Я паралельно навчаюся в іншому університеті, то можу об’єктивно сказати,  що навчання в ПУЕТ – на високому рівні. ПУЕТ – це просто любов!»

Пресслужба ПУЕТ

БІЛЬШЕ НОВИН