Eng

53

ВИПУСК МАГІСТРІВ ПУЕТ – ЛЕГКИЙ ТА ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ У НОВЕ ЖИТТЯ

17 січня 2020 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання факультетів товарознавства, торгівлі та маркетингу, харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й Інституту економіки, управління та інформаційних технологій. Дипломи поважного ступеня магістра отримали 191 студент денної форми навчання та 382 заочної.

Саме вони впевнено та самовіддано просувались нетрями наукової магістратури, складаючи екзамени та заліки, захищаючи магістерські кваліфікаційні роботи.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Олексій Нестуля: «Ми щиро вдячні вам за те, що ви обрали місцем свого професійного становлення й духовного розвитку саме наш університет. Кожен із вас у цій залі є співавтором історії Університету, адже ви зробили свій вклад напруженим і сумлінним навчанням, плідною науковою студентською роботою, активною участю в культурному житті, самоврядуванні, спортивних змаганнях, благодійних акціях. Усе це поповнило скарбницю досягнень ПУЕТ».

За успіхи в навчанні, наукові здобутки, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування були нагороджені  подяками кращі студенти Полтавського університету економіки і торгівлі.

Найбільша наша гордість – то є наші випускники! Хтось із них продовжить навчання в аспірантурі, хтось працюватиме на державній службі, хтось розпочне власну справу. Але ми впевнені, що кожен із них знайде свій успішний шлях у світі пропозицій та можливостей.

Нехай спогади про рідний університет залишаться для вас тим промінням добра, котрий допомагає жити й вірити в майбутнє!

Не забувайте про свою альма-матер та з гордістю промовляйте: «Я – випускник ПУЕТ!».

БІЛЬШЕ НОВИН