Eng

24

Вишиванку малювали ми в ПУЕТ, Яскравими і різними кольорами…

<>

Нині вишиванка є не просто вбранням чи елементом національного одягу українців, а й національною гордістю, сорочкою, кожен стібок якої свідчить про прагнення наших предків до вільного життя у своїй рідній і квітучій країні. Так було і буде, адже слово «вишиванка» знайоме українським дітям з дитинства і підтвердженням цьому є результати тематичного заняття з малювання, яке відбулося 19.05.2022 року у рамках волонтерського проєкту «Смарт Хаб Полтава» на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Проєкт ініційований Людмилою Франко, Анною Флегантовою, Вітою Клименко та Світланою Туль за підтримки громадської організації «Центр освіти дорослих Полтавщини».

Діти, які відвідали  «Арт-студію» для внутрішньо переміщених осіб, мали можливість детальніше ознайомитися з історією вишивки та орнаментами, які притаманні різним регіонам України, та створити свої перші вишиванки з авторськими візерунками…поки що на папері. Надихала юних українців на створення шедеврів магістр декоративного мистецтва Анна Флегантова.

 Уява і допитливість юного покоління вражає, що ще раз доводить – в України велике майбутнє!

БІЛЬШЕ НОВИН