Eng

16

Високоповажні викладачі, співробітники, студенти! Дорога ПУЕТівська родино!

Щиро вітаю всіх, хто навчається і навчає, з найголовнішим святом – Днем знань!

Не одне десятиліття кожний навчальний рік разом з усією Україною починаємо особливо урочисто. Далі будуть трудові великотрудні будні з підкорення вершин нового, незнаного, а першого вересня всенародно пошановуємо людинотворчу силу знань, усвідомлюючи їх істинну вартість.

Знання, як мудро твердить прислів’я, за плечима не носити, але вага їхня безмірна. Вони дають поживу розуму, насичують серце світлом, пробуджують гідність, відкривають шлях до нескінченного інтелектуального й фахового зростання. Знання й інновації роблять вільними, успішними й багатими людей, народи і держави.

Дорогі студенти! Вітаючи вас зі святом, бажаю радості пізнання, упевненості в сродності обраного шляху, віри у власні сили! Хай університет стане для вас справжньою аlma mater. Прийшовши до нього, щоб опанувати науку майбутньої професії і досвід життя з людьми й серед людей, винесіть із собою не тільки дипломи, але й систему цінностей: людяність, чесність, відповідальність, довіру, свободолюбність, енергійність, повагу, сміливість, вдячність – усе, чого навчають у рідних стінах.

Шановні викладачі і співробітники! Хтось мудрий зауважив, що студент не корчага, яку треба наповнити, а факел, який потрібно запалити. У вас є для цього вогонь: любов до знань і до людей, доброта і мудрість, мужність і самопосвятне служіння справі, висока професійна майстерність і творче натхнення. Завдяки вашим зусиллям, компетентності і досвіду освітній процес для кожного студента стає ефективним засобом розвитку й самовдосконалення.

Бажаю, щоб перший вересневий день став для всіх нас ще однією сходинкою до професійного й особистого успіху, початком нових звершень, утілення найамбітніших задумів і яскравих відкриттів! Будьмо завжди учнями, спраглими знань! Мріймо про велике і досягаймо великого!

Міцного здоров’я, добробуту, миру і згоди!

БІЛЬШЕ НОВИН