Eng

14

Виїзне заняття фахового спрямування на ТОВ «Premier Socks»

6 листопада для студентів 3 курсу спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітніх програм «Експертиза та митна справа» і «Товарознавство та торговельне підприємництво» викладачами кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, доцентами Кобищан А. Д. та Губою Л. М. було проведено виїзне заняття фахового спрямування на ТОВ «Premier Socks».

Технолог підприємства ознайомила студентів із повним циклом виробництва панчішно-шкарпеткових виробів, починаючи зі створення ескізів та розроблення дизайну, постановки на виробництво, закінчуючи наданням товарного вигляду виробам шляхом волого-теплової обробки, їх упакуванням та маркуванням. Особливу увагу під час заняття було приділено технології виробництва панчішно-шкарпеткових виробів на сучасних автоматизованих в’язальних машинах та контролю якості готових виробів відповідно до вимог нормативних документів.

Студентам також була надана інформація щодо сировини, яка використовується підприємством для виробництва панчішно-шкарпеткових виробів, уточнені властивості натуральної, штучної й синтетичної пряжі, що є одним із основних чинників формування властивостей готових виробів. На товарних зразках студенти навчилися розпізнавати вибілену, гладкофарбовану та меланжеву пряжу, з’ясували розмірні характеристики шкарпеток, вивчили асортимент виробів за всіма класифікаційними ознаками та провели органолептичне дослідження шляхом порівняння шкарпеток різного сировинного складу.

Дякуємо керівництву ТОВ «Premier Socks» за надану можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та технологічними процесами, співробітникам – за цікаву екскурсію. Бажаємо молодому, креативному підприємству подальшого розвитку!

БІЛЬШЕ НОВИН