Eng

19

Виїзне заняття студентів ТТМ на ТОВ «Premier Socks»

6 листопада для студентів третього курсу Полтавський університет економіки і торгівлі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Експертиза та митна справа» і «Товарознавство та торговельне підприємництво» викладачами кафедри товарознавства, біотех­нології, експертизи та митної справи, доцентами Кобищан А. Д. і Губою Л. М. було проведено виїзне заняття фахового спрямування на ТОВ «Premier Socks».

Технолог підприємства ознайомила студентів із повним циклом виробництва панчішно-шкарпеткових виробів: від створення ескізів, розроблення дизайну та постановки на виробництво до надання товарного вигляду виробам шляхом волого-теплової обробки, їх упакування й маркування.

 Особливу увагу під час заняття було приділено технології виробництва панчішно-шкарпеткових виробів на сучасних автоматизованих в’язальних машинах і контролю якості готових виробів відповідно до вимог нормативних документів.

Студентам також було надано інформацію щодо сировини, яка використовується підприємством для виробництва панчішно-шкарпеткових виробів, уточнено властивості натуральної, штучної й синтетичної пряжі, що є одним з основних чинників формування властивостей готових виробів.

На зразках виробів студенти навчилися розпізнавати вибілену, гладко фарбовану та меланжеву пряжу, з’ясували розмірні характеристики шкарпеток.

З метою набуття фахових навичок підприємством надана можливість для студентів – вивчення асортименту виробів за всіма класифікаційними ознаками та проведення органолептичного дослідження шляхом порівняння шкарпеток різного сировинного складу.

БІЛЬШЕ НОВИН