Eng
53

Юлія Кусов: «Переконана, що сучасний фінансист поєднує у собі інтелект, лідерські якості, креативність, відповідальність, вміння аналізувати та комунікувати»

Я, Юлія Кусов, хочу розповісти про навчання в моєму рідному університеті. Навчаюся лише декілька тижнів, але вже можу поділитися своїми враженнями. Ще під час учнівства у Великопавлівській спеціалізованій школі, я взяла участь у цікавому освітньому проекті – «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» у ПУЕТ. Під час тренінгових занять разом із лідерами шкільного самоврядування Полтавської області, ми опановували сучасні методики розвитку лідерських якостей. Вже тоді мені стало зрозуміло, що цей досвід визначить моє майбутнє і, що саме в ПУЕТ я буду продовжувати свою освіту.

Зараз я студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», бо переконана, що сучасний фінансист поєднує у собі інтелект, лідерські якості, креативність, відповідальність, вміння аналізувати та спілкуватися. Це перспективна та одна з найбільш високооплачуваних професій у сучасному світі, яку ніколи не замінить штучний інтелект.
Знайомство з викладачами моєї кафедри – кафедри фінансів та банківської справи, розвіяло усі хвилювання перед початком студентського життя, а їх теплі слова надихнули на нові звершення і вселили віру в свої сили.

Лише три тижні навчання, а скільки вражень! Цікаві лекції, практичні заняття, участь в освітній онлайн-програмі заходів від Національного Банку України, приуроченій 26-му дню народження гривні… Переконана, що зробила правильний вибір!

БІЛЬШЕ НОВИН