Eng
22

За міжнародним досвідом до Болгарії та Німеччини

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) вбачає своїм покликанням не лише бути середовищем, де студенти навчаються, а й створювати умови для здобуття ними непересічного соціального та практичного досвіду. У рамках практико- орієнтованого підходу до підготовки висококваліфікованих фахівців усі без винятку студенти університету, починаючи з першого курсу, щороку закріплюють отримані теоретичні знання практичними навичками під час проходження практик як в Україні, так і за кордоном. 

Щороку близько 300-400 ПУЕТівців вирушають за міжнародним професійним досвідом за кордон. Університет має розгалужену мережу давніх надійних партнерів з організації стажувань як під час літніх, так і зимових канікул. Кожного року восени розпочинається сезон презентацій можливостей для студентів на поточний навчальний рік. 

Так, 28–29 вересня 2020 року в ПУЕТ із візитом перебувала Ольга Білан, виконавча директорка компанії «Internobmen, LTD» (Республіка Болгарія). Метою візиту було проведення презентацій програм літнього та зимового стажувань у Республіці Болгарія та Федеративній Республіці Німеччина у 2020–2021 навчальному році. У ході дводенного візиту традиційно пані Ольга зустрілася з ректором університету Олексієм  Нестулею, першою проректоркою Наталією Педченко, співробітниками міжнародного наукового-освітнього центру, студентами ПУЕТ – учасниками професійних стажувань у Республіці Болгарія та Федеративній Республіці Німеччина у 2019–2020 навчальному році. У ході зустрічей було підведено підсумки за результатами співпраці минулого навчального року, обговорено заходи щодо покращення організації стажувань, студентам вручено сертифікати міжнародного зразка за успішно пройдене стажування за кордоном у 2019–2020 навчальному році.

У зв’язку з карантинними обмеженнями презентації програм стажування у Республіці Болгарія та Федеративній Республіці Німеччина проводилися у три сесії:

  • 28.09.2020 (12:10-13:30), актова зала;
  • 28.09.2020 (14:10-15:30), актова зала;
  • 29.09.2020 (11:00-12:20), актова зала.

Заходи відвідало понад 140 студентів. Пані Ольга була приємно вражена, що вже п’ятий  рік поспіль у ПУЕТівців не згасає інтерес до міжнародних стажувань на базі компанії «Internobmen, LTD». Кожного року компанія забезпечує базами стажування понад 200 студентів. У свою чергу, Університет вдячний компанії «Internobmen, LTD» за лояльність і високу оцінку професійної підготовки студентів та загалом процесу організації міжнародних професійних стажувань у ПУЕТ. Упевнені в подальшій плідній співпраці!

БІЛЬШЕ НОВИН