Eng

24

За професійним досвідом до Болгарії

Як писала Елізабет Страут: «Досконалість дається практикою». Практика — це найважливіший етап навчання, тому що практичні навички закріплюються краще, ніж просто завчений матеріал. Ми впевнені, що практика для студента повинна бути максимально ефективною, такою, щоб студент зрозумів, як виглядає теорія в житті.

ПУЕТ завжди зосереджував велику увагу на практичній підготовці студентів для здобуття ними власного досвіду, який так потрібний в умовах сьогодення для підвищення конкурентоспроможності фахівця на ринку праці.

Міжнародні професійні стажування – це чудова можливість отримати досвід роботи у рамках майбутньої спеціальності, розкрити потенціал, проявити ініціативу і навіть знайти своє покликання. За міжнародним досвідом, професійними зв’язками та перспективами вирушили ПУЕТівці у довгоочікуване стажування до Болгарії.

Хтось побачив Чорне море вперше, а хтось, в черговий раз, повернувся до Болгарії за новими враженнями. Тільки подивіться на ці фото. Як щиро і по-справжньому наші студенти радіють їхньому професійному літу.

БІЛЬШЕ НОВИН